Contact

Into Stillness, een warm hart voor afscheid,
kent haar kracht door samen te werken en samen te dragen.

Bezielster van Into Stillness

Lut Forrez                          info@intostillness.be

werkt samen met:

Ines Jottier                  ines@intostillness.be
Tim Vrancken               tim@intostillness.be
Anne Slachmuylders     anne@intostillness.be
Ilse Vanderheyden        ilse@intostillness.be
Leen De Cock               leen@intostillness.be
(Stef Verdoodt                stef@intostillness.be)

Is iemand van uw naasten overleden
en wenst u een persoonlijke afscheidsviering?
Of zoekt u een uitvaartcoach?
Misschien hebt u nood aan rouwbegeleiding?
Graag geven wij antwoord op deze vragen.

Wij zijn te bereiken op:

0468 211 035  / 0475675308
info@intostillness.be